Відео

Відео розпакування Вашого товару для інтернет магазину.

Приклади наших робіт наведені нижче.

Ми пропонуємо професійну послугу зі створення відео оглядів та відеорозпакування товарів для бізнесу та інтернет-магазинів. Ми розуміємо, наскільки важливо для вас представити ваші товари в найкращому світлі та залучити увагу клієнтів. Наші відеоогляди та відеорозпакування допоможуть вам досягти цих цілей та збільшити продажі.

У нашому портфоліо ви зможете ознайомитися з прикладами наших робіт. Ми працюємо з різними категоріями товарів та можемо створити відеоогляди та відеорозпакування будь-яких товарів.

Unboxing, розпакування, анбоксинг — це відео-огляд покупки. У ньому показується упаковка, комплектація, кожен елемент із набору, відповідність заявленому змісту, наявність інструкції, якість матеріалів упаковки та самого предмета покупки.

Клієнтів завжди цікавить відповідність картинки на сайті та реальної речі. Відео розпакування Вашого товару покаже це якнайкраще. В результаті Ви отримаєте готовий змонтований відео ролик, який показує всі переваги саме Вашого товару. Вартість 1 ролика до 4 хвилин із музичним супроводом — 19$. Всі подробиці можна уточнити за будь-яким телефоном, вказаним на нашому сайті:
093-014-55-03, 068-417-22-59